cropped-dd511ad7-a8d4-4df2-9df3-2e06a01477da.png

مایک مک‌گلون (Mike McGlone)، استراتژیست ارشد بخش کالا در بلومبرگ پیش‌بینی کرد که بیت کوین و اتریوم سرانجام رکورد تاریخی جدیدی ثبت خواهند کرد. او انتظار دارد قیمت بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۵ به ۱۰۰ هزار دلار برسد.

به گزارش proinvestorz و به نقل از کریپتو پوتیتو، مایک مک‌گلون (Mike McGlone)، استراتژیست ارشد بخش کالا در بلومبرگ، اظهار داشت که احتمال دارد زمستان فعلی کریپتو بیشتر از دوره‌های قبل طول بکشد که دلیل آن فشارهای فدرال رزرو است. با این وجود، وی انتظار دارد که تا چند سال آینده این صنعت قوی‌تر شود و تا پایان ۲۰۲۵، قیمت بیت کوین به ۱۰۰ هزار دلار و قیمت اتریوم به ۶ هزار دلار برسد.

مک‌گلون درباره مرج اتریوم اظهار داشت که بازار در مورد این رویداد دچار «هیجانات بیش از حد» شد و نتیجه این هیجانات اضافه، وضعیت فعلی سرمایه‌گذاران است که با ضرر مواجه شده‌اند. با این حال او معتقد است که حرکت اتریوم به سمت پیروی از سیاست‌‌های ESG و اصطلاحا «سبز شدن»، باعث افزایش تدریجی نفوذ آن میان سرمایه‌گذاران سازمانی می‌شود و در بلندمدت به نفع آن خواهد بود.

بیت کوین و اتریوم تا سه سال آینده به نقطه عطف خود می‌رسند

مک‌گلون در مصاحبه اخیر با کیتکو نیوز (Kitco News) موضع خود را مبنی بر اینکه قیمت بیت کوین به ۱۰۰ هزار دلار می‌رسد، تکرار کرد. گرچه با توجه به زمستان جهانی اقتصاد کلان، رسیدن به این قیمت ممکن است تا سه سال طول بکشد. این استراتژیست بلومبرگ اظهار کرد:

از نظر من قیمت بیت کوین به سطح ۱۰۰ هزار دلار می‌رسد و تنها مسئله، مسئله زمان است. واقعیت مهم این است که پذیرش و تقاضا در مورد بیت کوین در حال افزایش است، مگر اینکه انتظار داشته باشید این روند معکوس شود که فکر نمی‌کنم این اتفاق بیفتد. قیمت بیت کوین همچنان افزایش خواهد یافت. در حال حاضر مسئله فقط زمان است.

اما نظر مک‌گلون در مورد اتریوم متفاوت است. او انتظار دارد قیمت ETH تا سال ۲۰۲۵ به ۶ هزار دلار برسد.

این استراتژیست بلومبرگ اظهار کرد دلیل افزایش قیمت رمزارزها در آینده این است که «سریع‌ترین اسب مسابقه» هستند. به اعتقاد مک‌گلون، زمستان فعلی کریپتو مانند ترکیدن حباب دات کام در اوایل سال ۲۰۰۰ برخی پروژه‌ها را از بین می‌برد. با وجود این، پروژه‌هایی که از این زمستان جان سالم به در می‌برند، در آینده بازار نقشی حیاتی خواهند داشت.

گفتنی است که پیش‌بینی‌های مک‌گلون همیشه درست نیست. مثلا، او در پایان سال گذشته پیش‌بینی کرده بود که قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۲ به ۱۰۰ هزار دلار خواهد رسید.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *