cropped-dd511ad7-a8d4-4df2-9df3-2e06a01477da.png

در حالی که توکن ETHW فورک اثبات کار اتریوم در روزهای گذشته با مشکلات متعددی مواجه شده بود، طی ساعات گذشته قیمت این توکن بیش از ۳۰٪ افزایش یافته است. این رشد در پی توزیع ایردراپ این رمزارز در صرافی بایننس صورت گرفت.

به گزارش proinvestorz  و به نقل از بی‌این‌کریپتو، پس از به‌روزرسانی مرج اتریوم برخی از ماینرها تصمیم گرفتند تا به فعالیت در همان شبکه مبتنی بر اثبات کار ادامه دهند. به دنبال این تصمیم، فورک جدیدی در شبکه اتریوم راه‌اندازی شد و توکن ETHW به وجود آمد. فورک اثبات کار اتریوم، شبکه بلاکچینی لایه یکی مبتنی بر اجماع اثبات کار است و در حال حاضر بیش از ۲۰ استخر استخراج روی آن متمرکزند.

البته این فورک تا به امروز مشکلات متعددی را تجربه کرده است. یکی از این مشکلات به شناسه زنجیره (Chain ID) آن برمی‌گردد؛ ظاهرا شناسه‌ای که فورک اثبات کار اتریوم انتخاب کرده است، پیش از این توسط شبکه آزمایشی بیتکوین‌کش استفاده شده است و همین باعث وقوع حمله اجرای مجدد و ثبت دوباره یک تراکنش یکسان شد.

رشد قیمت ETHW در پی ایردراپ این توکن بین تمام هولدرهای اتریوم در صرافی بایننس اتفاق افتاد. در این ایردراپ به دارندگان اتر در زمان وقوع مرج با نسبت ۱ به ۱ ETHW اهدا شد. در حال حاضر، قابلیت واریز و برداشت برای توکن ETHW در بایننس باز شده است.

تحلیل تکنیکال ETHW

قیمت توکن ETHW از روز دوشنبه که به کف ۳.۸۸ دلاری رسید تا به امروز ۷۹٪ رشد داشته است. با این حال، حرکت این توکن در داخل الگوی کنج صعودی (ascending wedge) محدود شده است. در حالت کلی، الگوی کنج صعودی الگوی نزولی محسوب می‌شود زیرا در بیشتر مواقع قیمت با شکستن ضلع پایینی این الگو سقوط می‌کند. علاوه بر این، ساعاتی پیش ETHW تلاش کرد تا خط مقاومت الگوی مذکور را به سمت بالا بشکند که در انجام این کار ناتوان ماند.

در صورتی که الگوی کنج به سمت پایین شکسته شود، قیمت احتمالا تا سطح حمایتی که در ناحیه ۵.۲۵ تا ۵.۶۵ دلار همتراز با سطوح فیبوناچی اصلاحی ۰.۵ و ۰.۶۱۸ وجود دارد، کاهش خواهد یافت.

آینده ETHW چگونه خواهد بود؟

با نگاهی به حرکت کلی قیمت ETHW از روز عرضه به بازار، می‌توان متوجه شد که این توکن در حال حاضر نزدیک به پایین‌ترین حد تاریخ خود معامله می‌شود و هیچ حمایتی پایین‌تر از آن وجود ندارد.

علاوه بر این، دو مقاومت مهم در ناحیه ۸.۳۰ و ۱۰.۴۰ دلار وجود دارد. با در کنار هم گذاشتن این مقاومت‌ها و الگوی نزولی کنونی، بعید به نظر می‌رسد ETHW در آینده نزدیک بتواند حرکت صعودی را تجربه کند.

 

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *